Hakkımızda


EGEDEN A.Ş. İzmir, Manisa, Aydın il ve tüm ilcelerinde Temel Tüketim Maddeleri, Kişisel Bakım Ürünleri, Temizlik Maddeleri ve Diğer Tüketim Maddeleri ana grubu altnda 5000 çeşit ürünün satış ve pazarlama faaliyetlerini, portföyünde bulunan 8500 noktann 4000'i ile düzenli çalışarak gerçekleştirmektedir.

Portföyünde bulunan müşterileri (Ulusal zincir, yerel zincir, toptancı, ecza deposu, itriyat deposu, hırdavatçı, catring firmaları, resmi kurumlar) 7, 15, 21 günlük ve aylık düzenli olarak ziyaret etmektedir. Birlik yaptığı müşterilere satış sonrasında da destek veren Egeden Gıda A.Ş. sürekli piyasa araştırması yaparak, müşterilerin isteklerini %100 karşılamayı hedeflemiştir. 

Dünyada gelişen ve yükselen sektörlerden biri olan Satış ve Dağıtım sektörü geleceğe dönük bir altyapının üzerine kurulan yüksek kalite standartları içinde sunulmas prensibinden hareketle, kurulduğundan bu yana inandığı değerlere azami dikkat gostermiş ve hiç birinden ödün vermemiştir. Egeden Gıda A.Ş.'nin başarısının altında yatan temel nedenler bunlardr. 

· Dürüst güvenilir, hzlı ve kaliteli hizmet anlayışı
· Etik olma
· Süreklilik
· Çözüm odakllk
· Analitik olma

Tüm Egeden Gıda çalışanlanları, bu temelleri bir prensip olarak benimsediği için hizmet kalitesinde daima bir yükseliş olmaktadr.