Hakkımızda

> Hakkımızda

1997 yılında kurulan Egeden A.Ş., değerli markalara sahip üretici firmaların İzmir, Manisa, Aydın il ve ilçelerinde satış, pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yürütmekte ve bayiliğini yapmaktadır.

Egeden A.Ş. Osman Zeki Özkebapçı tarafından 1997 yılında kurulmuştur. 1997 yılından bugüne kadar, birçok ulusal ve uluslararası firmanın distribütörlüğünü yapmıştır. Değişen piyasa koşullarına ve ticaret reflekslerine çok hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Üretici firmaların ürün bilinirliği, son tüketici ile buluşma gibi temel satış aktivitelerini başarıyla yürütmektedir. Yine üretici firmaların satış ve lojistik alanlarında karşılaşabilecekleri piyasa risklerini üzerine almakta, firmaların iş yükünü ve zaman kayıplarını kapsamlı bir şekilde azaltmaktadır.

Üretici firmalar “Egeden İlkeleri” gereği, dürüst, yasal, şeffaf, denetlenebilir, eşit ve kaliteli bir hizmet almakta ve bu sayede tüm iş süreçlerine ortak olabilmektedirler.

Hakkımızda

Geniş satış nokta ağına sahip olan Egeden A.Ş. uzman satış kadrosu ile düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmekte, yeni açılan satış noktalarını tespit ederek bünyesine katmaktadır.

Donanımlı ve konusunda uzman satış temsilcisi arkadaşlarımız, sahada gereksinim duyacakları tüm raporlara çevrimiçi olarak anlık ulaşabilmekte, sipariş ve tahsilatları mobil cihazlar üzerinden in-house yazılımı ile kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Bu sayede odak noktası satış ve tahsilat olmakta olup, yüksek performans ile düzenli müşteri ziyareti, yeni nokta kazandırma ve satış sonrası faaliyetlerini başarı ile yürütmektedirler.

İzmir Bayraklı’da bulunan 6000m2 depolama alanı ve kendi sevkiyat araçları ile, müşteri siparişlerinin zamanında, kesintisiz ve etkin şekilde teslimini gerçekleştirmektedir.

Teknolojik altyapısı sayesinde, depolama için gerekli iş planları otomasyon ile yapılmakta, azami-asgari ve dönemsel stoklanmalar üretici firmalar ile iş birliği yapılarak belirlenmektedir. Tüm depo süreçleri FIFO (ilk giren ilk çıkar) esasına dayanarak yönetilmekte, mal kabulden adreslemeye, sipariş hazırlamadan sevkiyata kadar tüm iş akışı kendine ait yazılım ve mobil cihazlarla planlanarak gerçekleştirilmektedir. Kullanılan mobil cihazlar ile tüm giriş ve çıkış hareketleri ürün barkodları üzerinden takip edilmekte, bu sayede minimum envanter hata oranlarına ulaşılmaktadır. İş güvenliği, kalite ve hijyen kurallarına uyulmakta, sipariş karşılama oranı hedeflerin altına düşmemektedir. Tüm bu süreçlerin yönetimi departmanların ortak planlamasıyla yapıldığı için, sipariş teslim süresi optimum seviyelerde tutularak hedeflenen müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda

Dijital dönüşüm gereksinimlerini yakından takip eden ve benimseyen Egeden A.Ş., iş akışlarını kendi yazılım çözümleriyle kolaylaştırmakta, iş ortaklarına da çevrimiçi anlık ve güncel verileri alabileceği, kendi yazılımlarını entegre edebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

İş dinamikleri için gerekli tüm dijital altyapı, çalışanlar, iş ortakları ve müşteriler için daima hazırdır. İş dinamiklerinin hızlı ve etkin ilerleyebilmesi için çeşitli yazılımlar hazırlanmış ve birimler arası koordinasyon maksimum düzeye çıkarılmıştır. Sevkiyat Planlama, Stok Takibi, Ürün Tedariği, Raporlama, Sipariş ve Tahsilat gibi iş dinamikleri, in-house yazılımlar ile etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca distribütörlüğünü yaptığımız firmalar için entegrasyon imkânı sağlanmakta, firmaların kendi plan ve süreçlerini yönetmelerine de yardımcı olunmaktadır. Entegrasyonu olmayan firmalar ise kendi verilerini çevrimiçi raporlama sistemi ile canlı olarak görüntüleyebilmektedir.

Dürüstüz; verdiğimiz sözlerin arkasında dururuz.

Yasal ve Etik ilkelere bağlıyız; bireysel, toplumsal ve ticari ilkelere uyarız – saygı gösteririz.

Güveniliriz; tüm iş ortaklarımıza ticari hareketlerimizde şeffaflık ve denetlenebilirlik sunarız.

Eşitiz; tüm iş ortaklarımıza eşit koşullarda çalışma imkânı sunarız.

Kaliteye önem veririz; çalışanlarımızda alanında uzmanlığı, kullandığımız araç, cihaz ve yazılımlarda ise yüksek teknolojiyi esas tutarız.